Styczeń 2017


Klub "Dialog" zaprasza

W tym roku szkolnym spotykamy się regularnie raz w tygodniu! W każdy poniedziałek od godziny 8.00 w bibliotece szkolnej toczą się dyskusje o literaturze i filmie.

Wrzesień i październik - to były miesiące, w których wybieraliśmy książki, które warto kupić do biblioteki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Czytaliśmy recenzje, wymienialiśmy się wiedzą na temat nowości. Oczywiście rozmawialiśmy też o książkach, które aktualnie czytamy i filmach, które oglądamy.

Listopad i grudzień były dla nas prawdziwą ucztą czytelniczą - wśród tak wielu zakupionych nowości (715 woluminów!) każdy z nas znalazł coś dla siebie...

Nowy temat, który poruszyliśmy, to komiks i powieść graficzna. Punktem wyjścia do tej dyskusji była zakupiona w ramach Programu książka "Przybysz" - niezwykła powieść bez słów, fascynująca historia malowana obrazami, którą każdy z nas odczytał inaczej...

Jeśli chcecie podzielić się z nami waszymi wrażeniami z czytelniczych przeżyć - dobrych czy złych - zapraszamy serdecznie ponownie od poniedziałku 16.01.2017 - godz. 8.00 w bibliotece szkolnej:) Porozmawiamy o "gwiazdkowych" prezentach książkowych - ale, jak zwykle, nie tylko :)